TOPlist

Do Jarňáků zbývá:

Erární vtipy a hlášky

Přijde policista do zastavárny a říká: "Zastavit stát!"

Jede žížala na kole, podívá se dolů a křičí: Jé já nemám nohy! Kvůli tomu spadla z kola a odřela si koleno.

Po kázání přijde k faráři kostelník a s autoritou školníkům a kostelníkům vlastní ho kárá: "Dneska jste to kázání nějak odflákl, pane faráři. Dokonce i já jsem mu rozuměl!"

Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

Víte proč katolíci nevěří na pověry?
... Protože to přináší smůlu!

Ptá se Kudlanka nábožná Jetele: ,,Hele Jeteli, pověz, proč se nemodlíš?" Jetel smutně zašeptá: ,,Víš Kudlanko, já nechci být spasen."

Farář čte kázání. Zezadu se k němu přimotá kostelník a šeptá mu:"Otče, na kůru hrají poker." A kněz mu šeptem odpoví: "Díky, ale nejdřív musím dokončit to kázání."

Malá Mařenka budí ve 3 ráno otce: Tatínku já chci vidět slonečky" Teď ne Mařenko, víš, že teď se musí spinkat." Ale já chci vidět slonečky!" "Už jsem ti přece posledně říkal, že se to nesmí dělat." "Ale já moc, moc chci! Když mě neukážeš slonečky.....,tak řeknu mamince, že jseš na mě zlej!" "No tak tedy dobře. Ale naposled, je ti to jasný!?" Otec jde k telefonu, vytočí číslo a povídá:"Dobrý den, tady plukovník Novák. Vyhlašte 3. rotě chemický poplach."

Stupně lenosti: 3. býl líný jako člověk, co nakreslil japonskou vlajku. 2. koupit si předlízaný bonbón 1. mít dálkové ovládání na dálkové ovládání...

Blondynka jede autem a zastihne ji snehova boure. Nezpanikari, nebot si vzpomene, co ji radil otec: "Kdykoliv te potka snehova boure, pockej az kolem pojede pluh a pak jed za nim." Zanedlouho se opravdu objevi pluh a blondynka jej podle rady nasleduje. Jede za nim trictvrte hodiny az pluhar vystoupi a pta se ji, co to dela. Ona mu vysvetli, ze ji otec poradil, ze pri snehove bouri je nejlepsi jet za snehovym pluhem. Pluhar rika: "No, s parkovistem pred Hypernovou jsem uz hotovy, tak jestli chcete, muzete jet za mnou k Tescu.

Ráno po svatbě v Káni Galilejské... Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá. Jeden zvláště "prejásaný a prepitý" muž prosí: "Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu..." Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: "NE! Ty už ne..."

...Prostor pro Vaše vtipy!

Svoje vtipy posílejte na mailovou adresu: dycka.jiri@gmail.com Děkujeme!

©2012-2019 Jirka Buš & Dominik Synek & Jirka Dyčka